جمعه 15 فروردین 1399

بازدید موسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه از موزه ملی قرآن کریم

بازدید موسسه فرهنگی  قرآن و عترت اسوه از موزه ملی قرآن کریم
بازدید موسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه از موزه ملی قرآن کریم
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم : بازدید گروهی متفاوت و جذاب موسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه به مدیریت سرکارخانم دولتی ، با اجرای مسابقه جذاب و طرح سوالات تفسیر قرآن کریم و بحث چالشی محور داستان های زندگی پیامبران توسط کارشناس مسائل دینی آقای پدرام آرامیس امروز در گالری اجتماعات موزه ملی قرآن کریم برگزار شد.
پدرام آرامیس بیان نمود : تبلیغ و گسترش فرهنگ دینی با به کار گیری روشها و فعالیت های علمی و عملی ، براساس نیازهای جامعه در جهت تقویت ایمان و اعتقاد مردم به قرآن و عترت و فرهنگ سیرت و سنت پیامبران و هدایت جامعه به سمت «فرهنگ انتظار» را از اهداف اساسی موسسه فرهنگی قرآن و عترت اسوه برشمرد.
وی افزود: از مهم‌ترین دغدغه‌ها و اولویت‌های کاری این موسسه بیش از گذشته به فعالیت‌های قرآنی نوین به جهت شناسایی گروه سنی دانش آموزان و نوجوانان به مسائل دینی و تهاجمات فرهنگی در سطح منطقه و حتی فراتر از آن است.
امیدی نژاد مسئول گردشگری موسسه ضمن تقدیر از فعالیت های روابط عمومی موزه قرآن اظهار نمود : شور و علاقه و خلوص اعضاء موسسه و قرآن آموزان از بازدید از آثار نفیس و برجسته قرآنی و فضای معنوی این مجموعه امری شاخص و مهم محسوب می شود.
امید ی نژاد در اين بازديد ضمن ديدار از قسمتهای مختلف موزه ، خواستار جلسه تدوين تفاهم نامه و تعامل موسسه قرآن و عترت اسوه با موزه ملی قرآن کریم برای برنامه ریزی مستمر آموزشي و بازدید گروهی جذاب و متنوع براي قرآن آموزان دبستانی شد.
روابط عمومي امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.