جمعه 15 فروردین 1399

بازدید سرای محله نیاوران بمناسبت میلاد حضرت زینب (س) از موزه ملی قرآن کریم

بازدید سرای محله نیاوران بمناسبت میلاد حضرت زینب (س)  از موزه ملی قرآن کریم

بازدید سرای محله نیاوران بمناسبت میلاد حضرت زینب (س) از موزه ملی قرآن کریم
سرای محله نیاوران،به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) ، بازدیدی را از موزه ملی قرآن کریم برای شهروندان و بازنشستگان منتخب منطقه 1 شهرداری تهران ، در روز شنبه 22 دی ماه ، برگزار نمود.
سرکار خانم عرفاتی مسئول گردشگری سرای محله نیاوران : با بیان طراحی برنامه ها با شعار گردشگری و با هدف پربار کردن اوقات فراغت شهروندان به اجرای این بر نامه ها در مناطق مختلف شهر تهران اشاره نمود و اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف امروز ما ، انتقال فرهنگ و معارف دینی و ارزشهای قرآنی در قالب فعالیت های فرهنگی به نسل امروز است. وی ضمن بازدید از بخش های مختلف این مكان فرهنگی ، تاریخی و مذهبی ، از اين موزه به عنوان يك گنجينه ارزشمند ياد كرد و گفت: این موزه در كنار صدها مكان فرهنگی و تاريخی می تواند مقصد بسياري از گردشگران داخلی و خارجی باشد.
وی با بیان اینکه امکان ثبت نام انفرادی وخانوادگی برای شهر وندان از طریق سرای محلات فراهم شده است به ارائه تخفیفات ویژه در بر پایی تورهای گردشگری به آژانس‌ های گردشگری مجری این طرح وبخشودگی هزینه ورودی اماکن تفریحی در جهت کاهش هزینه ها برای شهروندان از سوی شهرداری اشاره نمود وتصریح کرد: مبلغ دریافتی فقط منحصر به ایاب وذهاب می باشد.

روابط عمومي امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.