جمعه 15 فروردین 1399

مشاور رییس سازمان در امور بانوان و خانواده سازمان میراث فرهنگی از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد

مشاور رییس سازمان در امور بانوان و خانواده سازمان میراث فرهنگی  از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد

مشاور رییس سازمان در امور بانوان و خانواده سازمان میراث فرهنگی از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم، فریبا رحمان پور مشاور رییس سازمان در امور بانوان و خانواده با مدیر موزه قرآن کریم دیدار و گفتگو کرد و در جریان مسائل و مشکلات و دغدغه های بانوان شاغل در این مجموعه قرار گرفت.
حجت الاسلام لهراسبی بیان نمود :. طی 2 سال اخیر تحولات قابل توجهی در حوزه های مختلف عمرانی – اجتماعی- فرهنگی در موزه ملی قرآن کریم اتفاق افتاده است . ولی نیازمند توجه ، حمایت و نظر خاص و ویژه رئیس سازمان و معاونت میراث فرهنگی میباشد.
فریبا رحمان پور ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر به ضرورت تقویت همکاری دستگاه‌های اجرایی سازمان میراث فرهنگی و تلاش برای توانمندسازی و معرفی موزه ملی قرآن کریم تأکید کرد و بیان نمود میتوان با تقویت انسجام، همدلی و همکاری‌های بیشتر بین بخشی و بین موزه ای به چشم انداز تعریف شده سازمان نزدیک شد.
وی در جلسه ای باحضور بانوان شاغل در موزه ملی قرآن کریم بصورت اختصاصی با آنها گفتگو کرد و از همکاران درخواست کرد با بیان ایده ، نظرات و پیشنهادات و طرح سوالات و دغدغه های خود در خصوص مسائل و مشکلاتشان بپردازند.
رحمان پور اظهار داشت :این مسائل و مشکلات مورد ارزیابی اولیه قرار گرفته و بنده در این زمینه با رئیس سازمان وارد مذاکره می شوم که امیدوارم بزودی این مشکلات مرتفع گردد.
مشاور بانوان و خانواده رئیس سازمان میراث فرهنگی در جریان این دیدار از کتابخانه ، گالری اجتماعات ، سالن موزه با انواع قرآن های قدیمی ، کتب ادعیه، طومارها، دواوین شعرای بزرگ ، اشیاء قرآنی و پیراهن ها و آثار همچون تابلو خط، نقاشی، و آثار تجسمی بازدید به عمل آوردند .
وی درپایان ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مجموعه درخصوص اهمیت گسترش همکاری سازمان با موزه ملی قرآن کریم تاکید کردند .

روابط عمومي امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.