جمعه 15 فروردین 1399

حجت الاسلام لهراسبی مدیر موزه ملی قرآن کریم برنامه های بزرگداشت دهه فجر را اعلام کرد .

حجت الاسلام لهراسبی مدیر موزه ملی قرآن کریم برنامه های بزرگداشت دهه فجر را اعلام کرد .
حجت الاسلام لهراسبی مدیر موزه ملی قرآن کریم برنامه های بزرگداشت دهه فجر را اعلام کرد .

مدیر موزه ملی قرآن کریم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره ) به میهن اسلامی بیان نمود : اجرای برنامه های محتوایی در دهه فجر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت تکریم دهه فاطمیه بر گزار خواهد شد.
حجت الاسلام لهراسبی اهم برنامه های قابل اجرا در این دهه را تشریح کرد: دو برنامه بسیار مهم در این دهه در نظر گرفته شده است که قرعه کشی مسابقه هفته کتاب و اهداء جوایز در روز شنبه اولین روز از دهه مبارک فجر و رونمایی از اثر استاد مهدی پور بزرگترین قلم خوشنویسی شده با نقوش و آیه های قرآنی و نمایش آن به مدت یکماه در موزه ملی قرآن کریم خواهد بود . همچنین سخنرانی جناب آقای ملکیان با موضوع مرمت آثار قرآنی از برنامه تخصصی است که با هدف آموزش و ارتقای سطح علمی کارشناسان طرح‌ریزی شده و در این دهه مبارک برگزار خواهد شد.
لهراسبی افزود : تقدیر و تجلیل از همکاران ایثارگر موزه ملی قرآن کریم بمنظور قدردانی و ایجاد انگیزه بیشتر برای دفاع از ارزش‌ها و همچنین حضور پرسنل موزه قرآن در گلزار شهدا و تجدید بیعت با امام و آرمان های انقلاب اسلامی توسط مجری برنامه : ستاد مرکزی سازمان میراث فرهنگی طبق روال سال های گذشته انجام خواهدشد.
حجت الاسلام لهراسبی عنوان داشت : برنامه‌های موزه ملی قرآن کریم در قالب 6 گروه اصلی ساماندهی و آمادگی خود را در دهه ی فجر انقلاب اسلامی برای برگزاری نمایشگاه عکس انقلاب توسط ادارات و مدارس، موسسات ، فعالیت های مختلف فرهنگی و هنری، تخصصی ،اجتماعی ، مناسبتی ، بازدیدی و... و برپایی محافل انس با قرآن ، حضور دسته جمعی گروه های قرآنی، هنری، تشکل ها، ورزشکاران و .. اعلام میداریم .
روابط عمومي امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.