دوشنبه 18 فروردین 1399

همکاری و مشارکت با مجموعه های مختلف، می تواند انحصار فعالیتهای فرهنگی را شکسته و همه به اندازه ظرفیتهای خود نقش موثری را در جامعه ایفا کنند.

همکاری و مشارکت با مجموعه های  مختلف، می تواند انحصار فعالیتهای فرهنگی را شکسته و همه به اندازه ظرفیتهای خود نقش موثری را در جامعه ایفا کنند.
همکاری و مشارکت با مجموعه های مختلف، می تواند انحصار فعالیتهای فرهنگی را شکسته و همه به اندازه ظرفیتهای خود نقش موثری را در جامعه ایفا کنند.
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم، نشست صمیمی علی پاکدامن تهیه کننده و مسئول هیئت اندیشه ورز بسیح هنرمندان تهران بزرگ با حجت الاسلام و المسلمین لهراسبی مدیر موزه ملی قرآن کریم در محل این موزه برگزار شد.
در ابتدای جلسه لهراسبی ضمن قدردانی از حضور ایشان و تبریک ایام الله دهه فجر، مختصری از وضعیت گذشته و حال این موزه را بیان نموده و برنامه های پیش روی این مجموعه را شرح دادند.
مدیر موزه ملی قرآن کریم ضمن استقبال از حضور گروههای مختلف هنرمندان بسیجی گفت: بسیجیان هنرمند می توانند با حضور خود در این مجموعه و فعالیت در بخشهای مختلف این موزه ارادت خود به ساحت کلام الله مجید را هنرمندانه به نمایش بگذارند.
علی پاکدامن با تشکر از اقداماتی که در این مدت در موزه ملی قرآن کریم شده است گفت: با توجه به ظرفیتهایی که این موزه دارد امید این است که با امضای تفاهمنامه و همکاری های مشترک گامهای خوبی در جهت معرفی بهتر و شایسته تر این موزه ارزشمند قرآنی برداشته و به لطف خداوند بتوان به سمتی رفت که هنرمندان ما ارتباط تنگاتنگی با کلام وحی و این مجموعه داشته باشند.
ایشان ضمن انتقاد از انحصار طلبی بعضی از مجموعه های فرهنگی بیان نمودند: همکاری و مشارکت با فعالان فرهنگی میتواند گام موثری در جهت شکست انحصار فرهنگی بوده و همه مجموعه ها به اندازه ظرفیتهای خود نقش موثری را در جامعه ایفا کنند.
در پایان این نشست مسئول هیئت اندیشه ورز بسیج هنرمندان تهران بزرگ از بخشهای مختلف موزه بازدید به عمل آوردند.

روابط عمومي امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.