جمعه 15 فروردین 1399

افزایش چشمگیر بازدید از موزه ملی قران کریم در مقایسه با سال گذشته

افزایش چشمگیر بازدید از موزه ملی قران کریم  در مقایسه با سال گذشته
افزایش چشمگیر بازدید از موزه ملی قران کریم در مقایسه با سال گذشته
رکورد بازدید از موزه ملی قرآن کریم تا پایان روز 12 فروردین ۱۳۹۸ نسبت به زمان مشابه آن در 2 سال اخیر شکسته شد..
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم ، با ورود میانگین3 هزار گردشگر به موزه ملی قرآن کریم تا پایان روز 12 فروردین سال جاری، رکورد بازدیدهای نوروزی نسبت به زمان مشابه آن در 2 سال اخیر شکسته شد .
حجت الالسلام لهراسبی مدیر موزه ملی قرآن کریم گفت : امسال میزان بازدیدکنندگان ازموزه ملی قرآن کریم در مقایسه با سال های قبل، افزایش قابل توجهی دارد.
لهراسبی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با ستاد گردشگری شهرداری تهران برای معرفی جاذبه‌های دیدنی گفت: مجموعه موزه ملی قرآن کریم اولین موزه تخصصی است که متاسفانه بسیاری از شهروندان تهرانی نیز از ظرفیت آن بی خبر هستند . اما امسال به واسطه انعقاد تفاهم نامه با ستاد گردشگری ، موزه ملی قرآن کریم به عنوان یک جاذبه گردشگری به خوبی معرفی شد.
مدیر موزه ملی قرآن کریم افزود : در این تفاهم نامه که با موضوع تقویت و توسعه همکاری بین معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱1 تهران ، با موزه ملی قرآن کریم و با هدف فراهم کردن و توسعه زیر ساختهای گردشگری جهت ارائه خدمات در حوزه تهرانگردی به عموم شهروندان منعقد شد در افزایش بازدیدکنندگان نوروزی تاثیر بسزایی ایفاد کرد.
وی تصریح کرد : امسال میزان بازدید کنندگان از موزه ملی قرآن کریم ، افزایش قابل توجهی داشت که این مهم را مرهون اقدامات ستاد گردشگری شهرداری تهران و تبلیغات و معرفی درست هستیم.
روابط عمومي امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.