دوشنبه 18 فروردین 1399

بازدید اعضای دارالقرآن خانه کارگر از موزه ملی قرآن کریم بمناسبت اعیاد شعبانیه

بازدید اعضای دارالقرآن خانه کارگر از موزه ملی قرآن کریم بمناسبت اعیاد شعبانیه

بازدید اعضای دارالقرآن خانه کارگر از موزه ملی قرآن کریم بمناسبت اعیاد شعبانیه


در روز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، سرکار خانم چگینی کارشناس اجرایی خانه کارگر استان تهران به همراه جمعی از اعضای تشکلهای دارالقرآن خانه کارگر از موزه ملی قرآن کریم بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم ، صبح روز دوشنبه 20فروردین ماه 98 بمناسبت اعیاد شعبانیه اعضای خانه کارگر با هدف ترویج و توسعه فرهنگ دینی و قرآنی میان عموم مردم به ویژه جامعه کارگری از موزه ملی قرآن کریم بازدید به عمل آوردند .


چگینی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال «رونق تولید»، خاطرنشان کرد: بی تردید، همه قوا و دستگاه ها در این زمینه وظایفی بر عهده دارند و تحقق این شعار، اقتضائاتی دارد که همگی باید به آن پایبند باشیم. اولین اقتضای رونق تولید، تلاش، مجاهدت و فعالیت مضاعف تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و کارآفرینان است که حقیقتا باید کمر همت را ببندند و نسبت به گذشته، حرکت پرشتاب‌تری در این عرصه داشته باشند. و برای تحقق شعار امسال ، با توکل به خداوند متعال بازدید از موزه ملی قرآن کریم را برای شروع به تعهداتمان در سال 98 در دستور کار خود قرار دادیم .


در ادامه این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از دعوت ریاست موزه ملی قرآن کریم ، در زمینه امکانات فرهنگی موجود در مجموعه اعلام کرد و عنوان داشت کتابخانه تخصصی ، و سالن آمفی تئاتر از مناسبترین محیط های در این مرکز می باشد و قابلیت اجرای فعالیتهای فرهنگی و گسترش بیش از پیش را دارد که می بایست در این راستا تبلیغات و اطلاع رسانی انجام گردد .


وی در پایان این بازدید عنوان کرد : بدنبال آن هستیم که بتوانیم از فضای ایجاد شده که جزء سرمایه های ملی محسوب می گردد به نحو احسن جهت هرگونه برنامه های فرهنگی و مذهبی در راستای ترویج و توسعه علوم قرآنی برای ارتقاء و تقویت سطح دانش و معارف اسلامی عموم جامعه کارگری بهره برداری و استفاده نمائیم .

روابط عمومي امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.