دوشنبه 18 فروردین 1399

گرامیداشت دهه کرامت درموزه ملی قرآن کریم

 گرامیداشت دهه کرامت درموزه ملی قرآن کریم

در آیین گرامیداشت دهه کرامت درموزه ملی قرآن کریم تاکید شد:
ولایت پذیری از شاخصه های مهم حیات حضرت معصومه (س) به شمار می آید

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و میلاد امام رضا (ع) ویژه برنامه فرهنگی خاص این دهه، با حضورمدیران شهرداری ناحیه 1 و بسیجیان منطقه 11 در محل موزه ملی قرآن کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم ، این مراسم با حضور خانم ها بدرلو، رجبی، حسین خانی و مدیر امور بانوان شهرداری منطقه 11 ، سرای محله شیخ هادی و امور فرهنگی اجتماعی شهرداری ناحیه یکم و بیش از 200 نفر از بانوان بسیجی این منطقه برگزار شد.

مدیر حوزه بسیج 218 بنت الهدی در این آیین با تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت افزود: حضرت معصومه (س) شایسته ترین الگو برای بانوان به شمار می رود.

شهبازی ضمن ابراز تقدیر و تجلیل از مسئولین موزه ملی قرآن کریم در خصوص حمایت از برگزاری آیین مذکور، برنامه‌های دهه کرامت را مورد توجه قرار داد و گفت: برنامه‌های دهه کرامت در محورهای مختلفی تعریف و برنامه ریزی شده که برنامه‌های شاخص این محوردر حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌شوند.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود دختران و بانوان جوان ایرانی، با الگو قرار دادن سیره زندگی بزرگوارانی چون حضرت فاطمه معصومه(س) مسیر کمال و تعالی را در پیش گرفته و بیش از گذشته، مایه عزت جامعه اسلامی کشورمان باشند.

حجت‌الاسلام حسینی نیا ، کارشناس مذهبی و فعال فرهنگی نیز با تبیین ویژگی‌های حضرت معصومه (س) اظهار کرد: این بانوی بزرگوار همواره در راستای ولایت و ولایت پذیری گام بر می‌داشت که این مسئله یکی از شاخص‌های مهم کریمه اهل‌بیت (ع) محسوب می‌شود.

از حاشیه های این مراسم می توان به مولودی خوانی ، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز ارزنده به دختران نوجوان بسیجی متبرک به نام حضرت معصومه (س) و تشکیل حلقه های صالحین در موزه ملی قرآن کریم اشاره کرد.

روابط عمومي امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

سما
سما چهارشنبه, 19 تیر,1398 16:19
با سلام
من امروز در این مراسم حضور داشتم .مراسمی بسیار عالی و اجرای خوب با مولودی شاد و پذیرایی.بعد از مراسم هم از خود موزه قرآن بازدید کردم .با تشکر از عزیزان اجرایی این مراسم