جمعه 15 فروردین 1399

ویژه برنامه ولادت امام رضا (ع) و تقدیر و تجلیل از همکاران در موزه ملی قرآن کریم برگزار شد.

ویژه برنامه ولادت امام رضا (ع) و تقدیر و تجلیل از همکاران در موزه ملی قرآن کریم برگزار شد.
ویژه برنامه ولادت امام رضا (ع) و تقدیر و تجلیل از همکاران در موزه ملی قرآن کریم برگزار شد..

همزمان با سالروز تولد ثامن الحج حضرت امام رضا (ع) ‌ تقدیر و تجلیل از کارکنان، مراسم جشنی با حضور حجت الاسلام لهراسبی و همکاران موزه ملی قرآن کریم برگزار شد.

طی این مراسم لهراسبی مدیر موزه ملی قرآن کریم ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) و همچنین تقدیر از تلاشهای صادقانه کارکنان اداره در راستای تحقق اهداف مقدس موزه ملی قرآن کریم گفت : امروز باید تلاشمان را مضاعف کنیم و بیش از پیش در انجام وظایف محوله دقت داشته باشیم .

وی اظهار کرد: باید اختلافات سلیقه‌ای را کنار گذاشت و همه با هم به صورت متحد به فکر ارتقاء کیفی موزه ملی قرآن کریم باشیم. همدلی و همراهی شما همکاران عزیز و مسئولین هوشیار میتواند در راه تعالی و تحقق اهداف بزرگ این مجموعه موثر و سازنده باشد .

لهراسبی با تقدیر از تمامی تلاش‌های صورت گرفته در سال گذشته و امسال توسط همکاران و عرض خداقوت خدمت ایشان ، برای همه از درگاه خداوند طلب توفیق بیش از پیش کرد و گفت: امید است با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی" امام هشتم علی بن موسی الرضا (ع) "در راه تعالی و تحقق اهداف عالیه موزه ملی قرآن کریم قدم برداریم.

مدیر موزه ملی قرآن کریم اظهار کرد :. همه همکاران در چهارچوب قوانین مشخص و تعیین شده برای رسیدن به اهداف مشترک حرکت می کنند. هر یک از همکاران جایگاه و شأن خود را دارند و از قوانین و ضوابط سازمانی تبعیت می کنند. هرکدام از مسئولین به منزله یک رکن از ارکان اصلی این مجموعه هستند که باید با بهترین کیفیت ممکن و در زمان مناسب امور مربوط به خود را انجام دهند. قطعا تنها درچنین شرایطی است که یک سازمان می تواند مسیر نیل به سوی اهداف خود را با اطمینان و آرامش بیشتری طی کند.

در ادامه حجت الاسلام حسینی نیا کارشناس فرهنگی – مذهبی، با ایراد سخنرانی در مناقب امام رضا ( ع) و خلاصه ای در مورد زندگینامه این امام همام گفت : امام رضا(ع) اسوه و الگوی ترویج عزت مداری است، الگوی رفتاری امام رضا (ع) به شیعیانش درس عزت‌مداری در جامعه و در حیات فردی و اجتماعی می‌دهد.

در حاشیه این مراسم حسین هوشیار ، مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در مدح حضرت امام رضا (ع) مداحی و مولودی خوانی کرد.

در پایان این مراسم لهراسبی از کارکنان موزه ملی قرآن کریم در برگزاری « نمایشگاه تک اثر قرآن کریم » با اهدای لوح تقدیر قدردانی و کارکنانی که نامشان متبرک به نام امام رضا (ع) بود هدایایی اهدا کرد.

روابط عمومي امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.