ﺳﻪشنبه 19 فروردین 1399

گروه هنری کمند " درخصوص برگزاری نمایشگاه " از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد

گروه هنری کمند " درخصوص برگزاری نمایشگاه " از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد

گروه هنری کمند " در خصوص برگزاری نمایشگاه "  از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد

.

.

.گروه هنری کمند به سرپرستی کمند محمدی با « ذهنیت برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و نگار گری » از موزه ملی قرآن کریم بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم ، کمند محمدی دانش آموخته رشته‌ هنر‌های تجسمی، نقاشی و گرافیک به همراه تعدادی از هنرمندان نخبه‌ کشوری، جهت برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و نگارگری ، با موضوعات مستند، اجتماعی، مذهبی و طبیعت به موزه ملی قرآن کریم آمدند .

محمدی مسئول امورهنری اظهار کرد: هنرمندان نوجوان و تحصیل كرده و نخبه کشوری در رشته های هنری مانند نقاشی ، خوشنویسی و نگارگری و عکاسی توانسته اند آثار مانایی را تا كنون از خود بر جا گذارند .

محمدی گفت : موزه ملی قرآن کریم از معماری ، طراحی ، چیدمان آثار و فضای معنوی و تهویه مناسب برخوردار میباشد . که بستر بسیار مناسب برای برنامه های فرهنگی و توسعه ، پرورش و ارائه هنر هنرمندان ایرانی معاصر به مخاطب میباشد.

محمدی افزود: در صدد هستیم با حمایت های ویژه مدیریت و مسئول روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم نمایشگاه خوشنویسی و نگارگری در هفته اول شهریورماه 98 در موزه ملی قرآن کریم برگزار کنیم .

وی به تكنیك، سبك و موضوع این نمایشگاه اشاره كرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک های اکرولیک ، کنته ، روان نویس ، گواش ، آب و مرکب میباشد که برای مخاطبان جذابیت بسیار زیادی دارد و میتواند دانشجویان را از دانشگاههای هنر به موزه ملی قرآن کریم سوق دهد .

کمند محمدی بهمراه اعضاء این گروه هنری ، قسمتهای مختلف موزه قرآن را بازدید و از لحاظ چگونگی برگزاری نمایشگاه ، موزه را بررسی کردند . 

روابط عمومي امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.