ﺳﻪشنبه 19 فروردین 1399

بازدید تیم ملی ووشو بانوان از موزه ملی قرآن کریم

بازدید تیم ملی ووشو بانوان از موزه ملی قرآن کریم
بازدید تیم ملی ووشو بانوان از موزه ملی قرآن کریم
..
..
..
..
..


در بازدید تیم ملی وشوی بانوان از موزه ملی قرآن کریم عنوان شد : حجاب بانوان ورزشکار ایرانی نماد مکتب و غیرت ایران است .

به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم ، زهرا ناطقی نائب رئیس فدراسیون ووشو در بخش بانوان به‌همراه خواهران منصوریان همراه با سرپرست ، داور ، مربی و اعضاء قهرمانان تیم ملی ووشو از قرآن های تاریخی و آثار به نمایش در آمده بازدید کردند .

در این دیدار حجت الاسلام امیر لهراسبی مدیرموزه ملی قرآن کریم ضمن تشریح ظرفیت های این موزه ، خواهان اهتمام بیشتر حوزه ورزش کشورمان به رفتار و اخلاق قرآنی شد وی با تاکید بر اینکه جامعه ورزش کشور یکی از ارکان تاثیر گذار اجتماعی و فرهنگی و الگو گذاری در کشور به شمار می رود افزود : موزه ملی قرآن کریم با تمام توان در حال ترسیم خط سیر رفتار و اخلاق قرآنی است .

لهراسبی در ادامه برای مجموعه ورزش بانوان بخصوص حوزه وشو در رقابت های پیش روی جهانی آرزوی موفقیت کرد .

نائب رئیس فدراسیون ووشو نیز هدف از بازدید از موزه ملی قرآن کریم را ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و حفظ روحیه ایثار و جوانمردی ، عزت و میراث دینی ورزشکاران بیان نمود .
زهرا ناطقی گفت : تمام افتخارات و توسعه ی بخش ووشو بانوان مرهون زحمات جناب آقای علی نژاد میباشد که از این رهگذر ، توانستیم هویت ، جایگاه و شخصیت ورزشی مناسب ایران را در میان کشورهای دیگر تثبیت نمائیم . طوری که اکنون فدراسیون ووشو یکی از موفق ترین حوزه های ورزشی در جایگاه ملی بوده و ما امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی های صورت گرفته و اتکا به قهرمانان خود که متکی بر اخلاق و عفاف هستند به المپیک راه یابیم .

الهه منصوریان ضمن تشکر از مدیریت مجموعه موزه ملی قرآن کریم جهت فراهم نمودن مقدمات بازدید وشو کار گفت : ورزشکاران نیاز دارند در طول سال با حضور در مراکزی چون موزه ملی قرآن کریم فضای معنوی و اخلاقی را برفضاهای ورزشی حاکم نموده و منش جوانمردی و پهلوانانه را به تاسی از سیره ائمه اطهار و بزرگانمان ، سرمشق و الگوی خود قرار دهند.

اعضا ورزش وشوی بانوان در این بازدید از ظرفیت های آثار قرآنی شگفت زده شدند و ابراز داشتند این مجموعه یکی از بی نظیر ترین مجموعه های قرآنی است که فضای بسیار معنوی و آرام بخشی دارد و باعث مباهات ماست که توانستیم با توجه به نزدیکی مسابقات قهرمانی جهان در 24 مهرماه سال 98 از این مجموعه بازدید کنیم .

حجت الاسلام امیر لهراسبی نیز ضمن معرفی آثار برجسته و فاخر موزه ملی قرآن کریم گفت : حجاب بانوان ایرانی در مسابقات ورزشی جهان معرف شخصیت، مکتب و هدف بانوان ورزشکار ایرانی است

لهراسبی ادامه داد : شما ورزشکاران از ارزش والایی برخوردار هستید و باید ارزش های فرهنگی و ملی کشورمان را در میادین جهانی با مفهوم واقعی دینی و با عناوین عزت ، محبت ، غیرت و جوانمردی به دنیا انتقال دهید که تمامی این خصوصیات نماد تفکر اسلامی است .

لهراسبی گفت. عشق به ورزش و ایمان قلبی شما به وطن ، خصوصیت بارز شما ورزشکاران است که توصیه میکنم : حب به وطن و دین را با هیچ چیز دیگر معاوضه نکنید و همچنان که پرچم ایران همیشه در تمام عرصه های فرهنگی ، ورزشی بالاست ،امیدوارم به همت شما و سایر ورزشکاران و قهرمانان بعد از این هم شاهد کسب موفقیت بیشتر ورزشی در میادین بین المللی باشیم .

مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.