ﺳﻪشنبه 19 فروردین 1399

برگزاری آئین تودیع و معارفه مدیر موزه ملی قرآن کریم

برگزاری آئین تودیع و معارفه مدیر موزه ملی قرآن کریم
برگزاری آئین تودیع و معارفه مدیر موزه ملی قرآن کریم

آئین تودیع و معارفه مدیر موزه ملی قرآن کریم با حضور دکتر کارگر مدیر کل امور موزه ها و اموال فرهنگی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم ، در ابتدای این آئین مدیر کل موزه ها و اموال فرهنگی ، حجت الاسلام لهراسبی را نیرویی جوان و کاردان ارزیابی کرد و گفت : رویدادها و برنامه های زیادی در این مدت جهت اعتلای موزه ملی قرآن کریم اجرا شده و از تجارب ایشان در مجموعه میراث فرهنگی استفاده خواهد شد .
محمد رضا کارگر افزود : جناب فخرالدین صابری نیز سالهاست که در مجموعه سازمانی و در پست های مختلف حضور داشته و نیرویی با تجربه محسوب می شود و بطور حتم با برخورداری از تجارب پیشین در این موزه ، راه توسعه موزه قرآن را ادامه خواهد داد .
در ادامه این آئین رضا عبدالرزاق از نیروهای پیشکسوت موزه ملی قرآن کریم طی سخنانی به نمایندگی از پرسنل موزه ، از خدمات و برنامه های ارائه شده در طول 2 سال مدیریت امیر لهراسبی در موزه ملی قرآن کریم تقدیر و تشکر کرد .
فخرالدین صابری مدیر موزه ملی قرآن کریم نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر سابق موزه ابراز داشت : موزه ملی قرآن کریم از منظر جایگاه جغرافیایی در شرایط خاصی قرار گرفته و برنامه های اجرایی نیز به روال سابق نیز ادامه خواهد یافت .
لذا از اداره کل موزه ها و معاونت میراث فرهنگی انتظار داریم تا با ارائه راهکارها و سیاست های مناسب ، موزه ملی قرآن را یاری رسانند .
امیر لهراسبی نیز در ادامه این آئین گزارشی را از روند برنامه های انجام شده و پروژه های موزه در حوزه های عمرانی ، تبلیغاتی ، آموزشی و پژوهشی ، مرمتی و حفاظتی ارائه کرد .
مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.