پنجشنبه 12 تیر 1399

در موزه ملی قرآن برگزار شد:

در موزه ملی قرآن برگزار شد:

در موزه ملی قرآن برگزار شد:
برگزاری مجلس انس با قرآن کریم
ویژه برنامه «مجلس انس با قرآن کریم» با همکاری مدرسه حضرت مهدی (عج) و آموزش و پرورش منطقه 11 در موزه ملی قرآن کریم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن در این مراسم که با حضور بیش از 150 تن از دانش آموزان مدرسه حضرت مهدی، مدیران منطقه 11، مدیران موزه ملی قران و ... حضور داشتند، از حافظان قرانی این مدرسه، به رسم یادبود تقدیر و تجلیل شد.
کارشناس فرهنگی موزه ملی قرآن کریم در این نشست، وظيفه آموزش و پرورش در جامعه را شناخت و حل نيازهاي فکري جوانان ، تعیلم و تزکيه نفس ، ارتقاي کيفي آموزش و تربيت نسلي پرسشگر و خلاق ارزیابی کرد و خاطرنشان شد:نقش و جایگاه نظام آموزش های پایه براي رسيدن به جامعه اي ايده آل، پيشرفته و پويا، نقشی جاودانه بوده و می توان با استفاده از ظرفیت موزه ها و سایر نهادهای فرهنگی، تربیت نسلی آگاه را در دستور کار دستگاه های آموزشی قرار داد.
حجه الاسلام حسینی نیا از موزه ملی قرآن به عنوان یکی از قطب های توسعه کلام پروردگار با محوریت موزه یاد کرد و خواهان اهتمام اموزش و پرورش به استفاده از ظرفیت این موزه در تربیت نسل های قرانی شد.
در ادامه مراسم نیز دانش آموزان با حضور در گالری و طبقات موزه ملی با ظرفیتهای موزه ، قرآن های تاریخی و اسناد مرتبط آشنا شدند.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.