ﺳﻪشنبه 16 آذر 1400

مراسم یاد بود همکاران فقید وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی

مراسم یاد بود همکاران فقید وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم مراسم یاد بود همکاران فقید وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی روز گذشته در محل ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد.
هم زمان با هفتمین روز درگذشت چهار نفر از همکاران وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مراسم یادبود این عزیزان در محل ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد
به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، این مراسم ظهر یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹ با حضور دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، معاونان و مدیران این وزارتخانه، جمع کثیری از کارکنان و خانواده‌های داغدار درگذشتگان برگزار شد.
در این مراسم با قرائت قرآن، ادعیه و نثار فاتحه یاد و خاطره چهار همکار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که روز دوشنبه هفته گذشته (۲۱ مهر) در سانحه رانندگی درگذشتند، گرامی داشته شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین فخرالدین صابری در این مراسم در سخنانی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره این چهار همکار فقید، به سخنرانی پرداخت.
ابوالفضل عبیدی، محسن شیخ‌الاسلامی، محمدرضا سندگل و امین چاجی، چهار همکار وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، بامداد روز دوشنبه ۲۱ مهر در ماموریت به استان سیستان و بلوچستان و درحین خدمت در سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کردند.
با توجه به این که این افراد در ماموریت و در حین خدمت درگذشتند، دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌ای به سعید اوحدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خواستار ثبت این افراد به‌عنوان شهید خدمت شده است.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.