جمعه 15 فروردین 1399

به مناسبت روز خبر نگار نشستی با حضور خبر نگاران در موزه ملی قرآن کریم برگزار شد

به مناسبت روز خبر نگار نشستی با حضور خبر نگاران  در موزه ملی قرآن کریم برگزار شد
روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبهاست برای پاس داشت مقام شامخ انسانهای فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشن گری وآگاهی بخشی به جامعه ، جان خود را تقدیم انقلاب کردند .
به همین مناسبت در روز 16 مرداد ماه 1397 در سالن اجتماعات موزه ملی قرآن کریم نشستی با حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه های قرآنی کشور برگزار شد .در این مراسم مدیریت محترم موزه ملی قرآن کریم حجت الاسلام والمسلمین امیر لهراسبی ضمن پاسداشت مقام شهدای رسانه و تبریک و گرامیداشت روز خبرنگار بیان داشتند: هر حرکت ارزشمند و مهمی اگر در یک چارچوب بسته صورت پذیرد و ارتباط آن با بیرون از خود قطع باشد و از طرفی مورد بی اعتنایی و غفلت قرار گیرد در آینده ای نه چندان دور به دست فراموشی سپرده می شود.پایداری یک حرکت ارزشمند بستگی به تعامل حداکثری با رسانه های امین و راستگو و دغدغه مند دارد.
رسانه نقش مهمی در پیشبرد اهداف هر مجموعه ای را دارد و باید بتوانیم به سمتی حرکت کنیم که اعتماد با اهالی رسانه دو سویه شکل بگیرد تا در محیطی شفاف و مطالبه گرانه بتوانیم برای نیل به اهداف عالی به مانند دو بال یک مجموعه بوده و با کمک همدیگر بهترین اتفاقات را برای موزه ملی قرآن کریم جمهوری اسلامی رقم بزنیم.
او افزود:در سال جاری بدنبال این هستیم که از لحاظ محتوایی شرایطی را رقم بزنیم که وقتی بازدیدکنندگان از موزه خارج می شوند علاوه بر اینکه لذتی از دیدن آثار تاریخی می برند نکات فنی و تخصصی هم به دانش آنها اضافه شده باشد.
در ادامه مدیریت موزه ملی قرآن کریم ضمن تبادل نظر با خبرنگاران با اهدای هدایایی از آثار موزه،از تلاش های آنان تشکر و قدر دانی نمودند.
روابط عمومي امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.