پنجشنبه 14 فروردین 1399

سرهنگ اکبری فرمانده مقاومت بسیج سازمان صبح امروز به مناسبت هفته وحدت و هفته بسیج از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد.

سرهنگ اکبری فرمانده مقاومت بسیج سازمان صبح امروز به مناسبت هفته وحدت و  هفته بسیج از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد.

سرهنگ اکبری فرمانده مقاومت بسیج سازمان صبح امروز به مناسبت هفته وحدت و هفته بسیج از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم : مراسم گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج با حضور فرمانده مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی و همکاران بسیجی در سالن اجتماعات موزه برگزار شد و سرهنگ اکبری بهمراه معاونین از موزه ملی قرآن کریم بازدید کردند.
وی در جلسه ای که با حضور لهراسبی مدیر موزه برگزار شد ، ضمن سخنرانی و اشاره به اهمیت تعامل مستمر بسیج سازمان با موزه ملی قرآن کریم گفت : این مجموعه میتواند بعنوان پایگاه تخصصی قرآن با اشاعه برنامه های فرهنگی مذهبی ارزشمند در فضای معنوی نقش بسزایی در اعتلا و توسعه فعالیت های بسیج ایفا کند.
سرهنگ اکبری در این جلسه اظهار داشت: بسیج از نهادهای مؤثر و ولایت‌مداری است که روز به روز در حال شکوفایی است و به حول و قوه الهی امروز ثمرات این شجره طیبه در سطح جامعه و نیز در بین همه آحاد مردم فراگیر شده است.
وی بر ضرورت تعامل بسیج سازمان مرکزی با موزه ملی قرآن کریم تأکید کرد: امروز برای تحقق این امر به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای تعیین فرمانده پایگاه بسیج موزه ملی قرآن کریم برنامه ریزی نماییم.
سرهنگ اکبری توضیح داد: موزه قرآن گنجینه‌ای معنوی برای سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری است و تمامی مردم به خصوص دانشجویان و دانش آموزان می‌توانند با حضور در این موزه با تاریخ قرآن و انواع قرآن های خطی آشنا شوند.
وی در پایان افزود : ترغیب و تشویق کارکنان سازمان و تسهیل بازدید تمامی اقشار مختلف مردم از موزه قرآن از موضوعات مهم درحاشیه است .

 

 

روابط عمومي امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.