موزه ملی قرآن کریم

تاریخ: 16 مهر 1398

جلسه نشست حجت الاسلام صابری با مسئولین و کارکنان موزه ملی قران کریم

جلسه نشست حجت الاسلام صابری با مسئولین و کارکنان موزه ملی قران کریمنخستین نشست حجت الاسلام صابری، سرپرست موزه ملی قرآن کریم با حضور مدیران و، مسئولین واحدهای تابعه و کارکنان موزه ملی قرآن کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی قرآن کریم ، در این نشست که موضوعات مرتبط با توسعه و عملکرد، ارزیابی عملکرد و تشکیلات موزه ملی قرآن کریم مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام صابری هدف از این نشست را آشنایی بیشتر با همکاران مجموعه و ارائه گزارشی از شرح وظایف آنان و بررسی مسایل و اهداف کمی و کیفی موزه، بیان کرد .

حجت الاسلام صابری بیان کرد : یکی از موضوعاتی که در این نشست مورد تأکید است برنامه ریزی و تدوین چارت موزه ملی قرآن کریم و تعامل و حس همدلی و مشارکت بین همکاران و نقش تخصصی این موزه در بین تمام موزه های کشور است .

سرپرست موزه ملی قرآن کریم در ادامه بر ضرورت تسریع در پیگیری امور عمرانی و بهسازی محیط موزه ای، تقویت و توسعه حفاظت الکترونیک، تامین ویترین های جدید و راه اندازی آسانسورهای موزه تاکید کرد.

صابری با اشاره به وجهه تخصصی موزه ملی قرآن کریم خاطرنشان شد: می توان در قالب یک برنامه منسجم و مدون و با هماهنگی وزارت متبوع و معاونت میراث فرهنگی کشور، قرآن های تاریخی و آثار مرتبط موجود در ادارات کل استانی و یا بقاع متبرکه را در موزه ملی قرآن کریم نگهداری و به نمایش عمومی گذاشت.

وی افزود: با تحقق این امر گام بزرگی در توسعه کمی و کیفی و دستیابی به اهداف عالیه خدمتگزاری به کلام پروردگار برداشته خواهد شد.

همچنین در این نشست فروغ کاسب به عنوان سرپرست معاونت موزه ملی قرآن کریم معرفی شد.

حجت الاسلام صابری در پایان این نشست تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک شما مسئولین و همکاران خدوم، مسیر و بستر بهتری را برای پیشبرد اهداف متعالی موزه ملی قرآن کریم فراهم کنیم .